Godz otwarcia: Pn-Pt: 8:00-16:00

 Zadzwoń do nas:  +48 509 773 720


 

O NAS

Troche informacji na nasz temat.

Dobrze wykonana praca to podstawa. Jesteśmy firmą zajmującą się serwisami, instalacją, montażem, ale także próbami szczelności. Nie jest to dla nas wyłącznie praca ale pasja do której sie przykładamy.

Swoim klientom wykonujemy zawsze starannie prace przykładając sie do każdego szczególu przy tym robiąc wszystko na co nas stać.

Działalność rozpoczęła się w 2009 roku. W ekipie posiadamy młodych i pełnych energii specjalistów zajmujących się kompletowymi remontami łazienek, remontami mieszkań i domów, brukarstwo, instalacje C.O oraz C.W.U., instalacje elektryczne. 

Od niedawna interesują Nas odnawialne źródła energii off grid w postaci zestawów hybrydowych składających się z paneli fotowoltaicznych oraz własnej produkcji pionowych turbin wiatrowych.

W oparciu o wiedzę i certyfikowane urządzenia potwierdzone protokołem odbioru jak również zdobyte doświadczenie podczas wykonywania dużej ilości zleceń, jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie w sposób poprawny technicznie jak i wizualnie. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem oraz motywacją do dalszej pracy.

Możemy pochwalić się duzą ilością pieknych i starannie wykonanych realizacji jak i dobrze zainstalowanych, zamontowanych, wyserwisowanych czy nawet zrealizowanych prób szczelości. Jesteśmy dumni z tego że w gronie naszych klientów nie znalazł sie jak do tej pory żaden, który nie byłby zadowolony z naszej wykonanej pracy.

Posiadamy uprawnienia elektryczne, gazowej, podpisujemy gwarancję na montaż oraz serwis.

 INFO

CERTYFIKATY

Wszystkie nasze certyfikaty.